Alberto Sego Parfüm Listesi
Alberto Sego Whatsapp hattı
Alberto Sego Set Kampanyası
Alberto Sego Premier Parfümler
Yeni Eklenen Ürünler

Açık Parfüm

Bir zamanlar, parfüm ve parfüm ile ilgili ürünler, kişilerin yani parfüm müşterilerinin istekleri ve tercihlerine göre özel bir halde hazırlanarak perakende şekilde mağazalarda sunulur ve satılırdı. Bu hazırlanmış olan parfümler, müşterinin istediği talebe göre özelleştirilmiş hammadde karışımlarıyla üretilirdi. Bu geleneksel haldeki yöntem, sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı ve bazı sorunlar olabilme durumuna karşı olarak Sağlık Bakanlığı tarafından belirli kriterlere tabi tutularak, böyle üretim ve buna bağlı satış yöntemi terk edilmiştir. Bu tür ürünler, eskiden "Açık Parfüm" veya "Dolum Parfüm" olarak adlandırdığından dolayı insanların aklında ismi bu şekilde kalmıştır.

Yüksek kalitedeki parfüm malzemeleri yani hammadde ile oluşturulan Açık Parfümler, piyasada bilinen tanınmış parfümler ile kıyaslandığında hem benzerlik hem de kalıcılık ve bununla beraber aynı zamanda da kullanıcısına performans sunmaktadır. Ekonomik halde sunulan en iyi açık parfüm modellerinin tercih edilme sebebi, kokularının, kalıcılıklarının ve sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemesinin sayesinde müşteri beklentilerine cevap vermesidir.

Açık Parfüm, Dünya üzerinde bilinen kaliteli parfüm marka ve modellerine ekonomik bir ulaşım sağlamaktadır. Kaliteden asla taviz verilmeden gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu modeller, uygun fiyatta kaliteli ürünleri almanıza fırsat tanır. Sitemizde parfüm, esans ve çeşitli koku ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Alberto Sego Parfüm, Erkek Parfümleri, Kadın Parfümleri ve Unisex Parfümler

Alberto sego markası size kaliteli ürünler sunmayı ilke edinmiştir. Çoğu yurt dışı menşei tedarik edilen ürünlerimiz SAĞLIK BAKANLIĞI bildirimine sahiptir. Ürünler tarafınıza faturalı şekilde gönderilir Unutmayın herkes koku ürünleri kullanabilir ama herkes deneyimli bir koku kullanıcısı değildir Sitemizden güvenilir şekilde kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. Havale ve eft ile ödeme yapmak isterseniz whatsapp müşteri hizmetlerimiz sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacaktır 0553 394 71 71 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Açık Parfüm Üretim Süreci ve İncelikleri

Esans Miktarı

Esans, parfümün en temel unsurudur ve oluşturulacak olan parfümün ana karakter ve kalitesini belirleyen ana maddelerden biridir. Esans miktarının doğru şekilde kullanılması ve kaliteli hammadde, parfümün beklenen koku yoğunluğunu ve koku kalitesini belirlemeye kritiktir rol oynamaktadır. Esans miktarının çok fazla veya az kullanılması, parfümün kalitesinde ve performans reaksiyonlarında negatif sonuçlar oluşturabilir. Esans oranı her modele göre özenle belirlenmelidir. Esansın içeriği ve notalarının tepkilerine göre parfüm esans oranları hazırlanmalıdır. Şirketimizde piyasada bulunabilecek (Firmamızda esanslar genellikle yurt dışından - Fransa, İspanya, İsviçre vb. - direk ithal edilmektedir.) en kaliteli esanslar özenle bulunup, seçilip üretim aşamasında kullanılmaktadır. 

Alkol Su Oranı

Alkol, esansın yayılımına yardımcı olmaktadır. Esans türü ve içeriğine göre parfümde yardımcı hammaddelerin oranları özenli ayarlanmalıdır. Hammaddelere göre oranları ayarlamak deneyim istemektedir. Su, alkol ile birleştirilerek kullanılabilir. Sonuç olarak, Parfüm üretim aşamaları basit görünse de karmaşık ve çok hassas bir işlemdir. İçeriklerdeki bileşenlerin doğru miktarlarda kullanılması ve kalitesi yine kaliteli ürünler elde etmede çok önem taşır. Üretilen her kozmetik ve kişisel bakım ürününün hijyen ve sağlıklı bir şekilde üretildiğinden emin olmak için hijyen standartlarına uymak önemlidir. Ürünlerimiz kimyager gözetiminde ve her konuda özenli bir şekilde üretilmektedir. Üretim profesyonellik, temizlik ve titizlik gerektirir. Kaliteli bir Açık Parfümün üretim aşamaları, profesyonel bir kadro, titizlik ve bilgi birikiminin mecbur olduğu bir süreçtir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR