Dior Fahrenheit erkek açık parfüm
Dior Fahrenheit erkek açık parfüm

Alberto Sego Parfüm erkek kod no: 1074 - Fahrenheit

İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺290,00(KDV Dahil)

Benzerlik: Dior Fahrenheit konusundan buraya yönlendiniz.

BU ÜRÜNE BENZER BULDUĞUMUZ PARFÜM / KOKULAR :

Dior Fahrenheit açık parfüm

Erkekler için aromatik içerikli koku.

 

Bu modelin manyetik cazibesine kendinizi kaptırın, çekiciliğin gücünü yeniden tanımlayan bir koku. İlk karşılaşmadan itibaren duyuları büyüleyen ve olağanüstü koku akorlarının bir senfonisini açığa çıkaran büyüleyici bir iz sunar. Bu kokusal başyapıt, hassas çiçeklerin deri ve odunların baştan çıkarıcı kucaklamasıyla kontrastlı öğelerin uyumlu birleşimini ustalıkla harmanlar.

Kalbinde yıllardır kalpleri cezbetmiş olan simgesel imza yatar. Şimdi, canlı ve duygusal bir kompozisyon içinde sarılır, Menekşenin kadifemsi yumuşaklığı Derinin vahşi çekiciliğiyle zarifçe karışır. Bu ilginç kombinasyon, ışık ve karanlık, şefkat ve güç arasında bir koku dansı yaratır.

Çekiciliği yeni zirvelere taşımak için Bourbon Vanilya mutlak, kendinizi şımartıcı ve sofistike bir dokunuş ekler. Kremsi sıcaklığı kokuyla iç içe geçer ve dirençli ve unutulmaz bir iz bırakır. Her nota özenle seçilir ve uzmanca karıştırılır, gerçekten istisnai bir koku deneyimi yaratmak için.

Nadir malzemelerin sanatını kutlar, her ince nüansın isteği ve hayranlığı çağrıştırmak üzere titizlikle işlendiği bir yerdir. Bu sarhoş edici koku, içinde yatan çekiciliğin dayanılmaz cazibesini kucaklamaya bir davettir, çekiciliğin gücüne bir övgüdür. Onun büyüsünü serbest bırakmasına ve gittiğiniz her yere unutulmaz bir iz bırakmasına izin verin.

 

 

ÜST NOTALAR

 
hindistan cevizi çiçeği
lavanta
sedir
papatya
mandalina
alıç-çiçeği
bergamot
limon

 


 

ORTA NOTALAR

menekşe yaprağı
hint cevizi-muskat
sedir
sandal ağacı
karanfil
hanımeli
yasemin
zambak

 


 

ALT NOTALAR

deri
vetiver-güve otu
beyaz misk
kehribar
paçuli
tonka fasulyesi

 

 

BU ÜRÜNE BENZER BULDUĞUMUZ PARFÜM / KOKULAR :

Dior Fahrenheit açık parfüm

Hacim
50 Ml
Cinsiyet
Erkek
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR